Kampania #Odetchnij

Projekt społeczny #Odetchnij to projekt o Wolności, Równości, Zdrowiu, Życiu. Pandemia wyzwoliła potrzebę otwarcia się na oddech, a szersza eksploracja tematu otworzyła przed nami prawdziwe oblicze pierwotnej siły jaką jest ODDECH.

Zdjęcia, które powstały we współpracy z fotografem Danielem Petryczkiewiczem prowadzą nas przez oddech, mocno podkreślają moment w którym uświadomiliśmy sobie jego siłę i moc. Wydarzenia ostatnich tygodni, które miały miejsce na ulicach, w sieci, podniosły rangę Równości oddechowej.

Jesień przywołuje konieczność zadbania o zdrowie i odporność wspieraną oddechemWreszcie wszystko ostatecznie sprowadza się do Życia, do samopoznania siebie przez kontakt z oddechem. Oddech jako bezpieczna przystań i dom w którym czujemy się u siebie, i dobrze ze sobą.

Do obejrzenia wszystkich prac autorstwa Daniela Petryczkiewicza zapraszamy w pierwszych dniach października, szczegóły niebawem. W kolejnych tygodniach października przedstawimy program praktycznych treningów oddechowych.

#Odetchnij

Data publikacji